Strona główna >Aktualności

 • Best sounding in rap x DJ 600V x Dukato (323 Studio) x HOT87.7FM

  Styczeń 27th, 2015
  dj 600v

  Jak co wtorek w godzinach 18:05-19:59, Radio Akadera na fali 87.7FM – odsłuch na żywo online http://akadera.bialystok.pl/


  Dziś przyjrzymy się rapom bardziej analitycznie, będziemy mówić o jego brzmieniu, masteringu i mixach. Narzędzia do produkcji są coraz bardziej zaawansowane, techniki są coraz nowsze – jest o czym opowiadać. Polecą kawałki o charakterystycznym i ciekawym brzmieniu. Poopowiadam o tym razem z Pawłem „Dukato” – właścicielem Studia 323, który jest jednocześnie realizatorem i producentem!


  Po godzinie 19:00 będzie telefoniczny wywiad z legendą polskiego rapowego brzmienia – DJ’em 600V! Długo by mówić o jego wkładzie w kulturę i ukształtowanie polskiej sceny.


  Rezydenci audycji na stanowiskach – Wojtas WSM i Dj.Fejm McFly.


  Poprzednia audycja z 20 stycznia – Nas vs Jay Z do odsłuchu tu http://www.mixcloud.com/fejm-mcfly/nas-vs-jay-z-x-hot877fm-x-cira-x-wojtaswsm-x-djf-mcfly-20012015r/


  Radio Akadera 87,7FM
  Odsłuch na żywo online http://akadera.bialystok.pl/
  Do usłyszenia po 18:00!

  Big Up!

Komentarze ()Booking

dj.fejm@gmail.com

Propsy

wojtas

Fejm od zawsze i na zawsze na propsie, jest zajebisty jako człowiek, ziomek, dj i świetnie się z nim współpracuje. Stworzyliśmy razem kozacki krążek i mam nadzieję, że nie ostatni. Bez wahania go polecam, na pewno nie zawiedzie!

- Wojtas WSM -

lady

Dzieki, że zaraziłeś mnie muzyką. Jestem wdzięczna, że mogłam się uczyć od takiego Wirtuoza Muzycznego. W sumie to jesteś moim „muzycznym Stwórcą”. Dużo Ci zawdzięczam. Granie imprez z Tobą to czysta przyjemność.

- Dj Lady Delicious -

pyskaty-rap

Pracowałem z wieloma Dj’ami. Fejm to marka sama w sobie. Studio czy koncert, to co chcesz. Ogromny props mordo. AS fo life!

- Pyskaty -

cira

DJ Fejm to nie tyle mój dj, co serdeczny ziom. Współpracujemy od wielu lat i nie przypominam sobie jakiejś scysji czy przypałowych akcji. Zrobiliśmy wspólnie Taśmociąg (mixtape). Dobry dj, producent i kumpel.

- Cira -

maxim-bialystok-rap

Fejm to DJ, z którym na koncertach MC czuje się nadzwyczaj pewnie. Nie zapominajmy o imprezach, na których zawsze jest najlepszy klimat. Cuty, skrecze, bity – wszystko na najwyższym poziomie. BSTOK jak LA!

- Maxim -

hukos

Współpracujemy już wiele lat zarówno na koncertach, jak i w zakresie skreczy i świetnych bitów i nigdy mnie nie zawiodłeś. Przede wszystkim jednak, prywatnie jesteś dobrym człowiekiem i koleszką… Piona bracie…

- Hukos -

poszwix-fabula-bialystok-ra

Zajebisty DJ jak i kolega. Najlepsza muzyka na imprezach… Polecam tego człowieka…

- Poszwix Fabuła -

jopel-step-records-bialysto

Zawsze bawię się najlepiej na imprezach Mojego człowieka Dja Fejma – zawsze kiedy stawał za deckami dziewczyny ochoczo – jak zaczarowane stawiały się na parkiecie – jakby ktoś miał zaraz na nim sprawdzać obecność.

- Jopel -

bezczel-slowo-honoru-bialys

Dj Fejm zawsze na propsie. Bity, skrecze, cuty i imprezy na najwyższym poziomie.

- Bezczel -

magadalena

Podziwiam za pomysłowość i mega kreatywność. Idealny dj do współpracy przy tworzeniu dobrych skreczy :) propsy

- Magdalena Surwiłło instruktor tańca -

kala

Fejm zawsze super !!! Świetne skrecze, świetne bity, świetne imprezy !!! Do zobaczenia na nastepnym koncercie !!!

- Kala -

esdwa

Fejm.. Cóż, może urodziwy nie jest, ale imprezy wspólnie gra się w pytkę, na luzie i bez spinek. I ludzie skokliwi i klimat fajny.

- dj.es2, hip hopera, alco dudes -

dla siebie i dla swoich

Dobry ziomuś, zajebisty dj, zajebista współpraca. Pozdrówki.

- SB Dla Siebie i Dla Swoich -

non

Jeden z najlepszych dj-ów, z którym miałem przyjemność współpracować.

- egon NON -

tomiko

Bardzo solidna firma, skrecze na najwyższym poziomie, oby tak dalej pozdrawiam.

- Tomiko -

wojdan-wjdn-rap-bialystok

Pelen profesjonalizm. Dj Fejm zawsze godny polecenia.

- WJDN -

matys

Fejmik to człowiek orkiestra, gra imprezy, klepie bity i robi zajebiste skrecze. Mimo, że jest na scenie tyle lat, nie zapomina o młodych i zawsze wyciągnie pomocną dłoń, props.

- Matys -

prakits-323-studio-ste-reco

Dj Fejm jest zawodowcem.Miałem okazję z tym gościem zagrać kilka imprez na żywo i była to czysta przyjemność. Poza tym wyprodukował kilka sztosów więc mówiąc w skrócie – zdolna bestia. pozdro

- Praktis -

wsm

Dj Fejm to ziom i skrecze na najwyższym poziomie. Pozdro Bro!

- Miszkers WSM -

fu

Propsy od Fu z Wwa Dj Fejm McFly wymiata szacun!!!

- FU -

djchill

Dj Fejm to jeden z najlpeszych. Ma szeroki zakres skillsów i wyrafinowany gust muzyczny. Należy sprawdzić go kiedy tylko możesz! Peace.

- dj chill -