Imprezy

Imprezy Hip-Hop Rap Białystok Dj Fejm Black Music

Imprezy, czyli od koncertów, przez typowo taneczne klubowe granie, bitwy break-dance’owe, wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, na przysłowiowym graniu do piwa kończąc.

Jest to dla mnie fundamentalna działalność. Mogę wtedy błysnąć umiejętnościami, inspiracjami muzycznymi i selekcją materiału. Mam możliwość kontaktu z publicznością oraz przekazania swojego flow na żywo.

 

Muzykę dobieram w zależności od miejsca, odbiorców, czasu czy też nagłośnienia. Obecnie trzymam się szeroko pojętego nurtu Urban Club Music – interpretuję to jako: hip-hop, twerk, trap, szybsze R’N’B, mash-up, nustyle, breakbeat, trochę funku, z dużą dawką elektronicznych, nowoczesnych, bardziej basowych brzmień.

 

Koncerty gram od zawsze z reprezentantami Famy Familii: Cirą, Nikonem i Hukosem. Należę do składu W Sercu Miasta, który to w 2011 roku wydał płytę „24H”. Miałem też przyjemność odwiedzić wiele miast w Polsce i zagrać z takimi artystami i zespołami jak Lukasyno NON Koneksja, Fabuła, PIH, Fokus, Jopel & Komar, Pyskaty.

 

 

Sprawdź najbliższe imprezy

 

Fejm mcFly „live urban set @metro”

„Express Yourself, Absolut Summertime Mixtape – 2010”

 

 

Booking

dj.fejm@gmail.com

Propsy

lady

Dzieki, że zaraziłeś mnie muzyką. Jestem wdzięczna, że mogłam się uczyć od takiego Wirtuoza Muzycznego. W sumie to jesteś moim „muzycznym Stwórcą”. Dużo Ci zawdzięczam. Granie imprez z Tobą to czysta przyjemność.

- Dj Lady Delicious -

prakits-323-studio-ste-reco

Dj Fejm jest zawodowcem.Miałem okazję z tym gościem zagrać kilka imprez na żywo i była to czysta przyjemność. Poza tym wyprodukował kilka sztosów więc mówiąc w skrócie – zdolna bestia. pozdro

- Praktis -

poszwix-fabula-bialystok-ra

Zajebisty DJ jak i kolega. Najlepsza muzyka na imprezach… Polecam tego człowieka…

- Poszwix Fabuła -

dla siebie i dla swoich

Dobry ziomuś, zajebisty dj, zajebista współpraca. Pozdrówki.

- SB Dla Siebie i Dla Swoich -

wojtas

Fejm od zawsze i na zawsze na propsie, jest zajebisty jako człowiek, ziomek, dj i świetnie się z nim współpracuje. Stworzyliśmy razem kozacki krążek i mam nadzieję, że nie ostatni. Bez wahania go polecam, na pewno nie zawiedzie!

- Wojtas WSM -

cira

DJ Fejm to nie tyle mój dj, co serdeczny ziom. Współpracujemy od wielu lat i nie przypominam sobie jakiejś scysji czy przypałowych akcji. Zrobiliśmy wspólnie Taśmociąg (mixtape). Dobry dj, producent i kumpel.

- Cira -

magadalena

Podziwiam za pomysłowość i mega kreatywność. Idealny dj do współpracy przy tworzeniu dobrych skreczy :) propsy

- Magdalena Surwiłło instruktor tańca -

bezczel-slowo-honoru-bialys

Dj Fejm zawsze na propsie. Bity, skrecze, cuty i imprezy na najwyższym poziomie.

- Bezczel -

non

Jeden z najlepszych dj-ów, z którym miałem przyjemność współpracować.

- egon NON -

maxim-bialystok-rap

Fejm to DJ, z którym na koncertach MC czuje się nadzwyczaj pewnie. Nie zapominajmy o imprezach, na których zawsze jest najlepszy klimat. Cuty, skrecze, bity – wszystko na najwyższym poziomie. BSTOK jak LA!

- Maxim -

fu

Propsy od Fu z Wwa Dj Fejm McFly wymiata szacun!!!

- FU -

wojdan-wjdn-rap-bialystok

Pelen profesjonalizm. Dj Fejm zawsze godny polecenia.

- WJDN -

hukos

Współpracujemy już wiele lat zarówno na koncertach, jak i w zakresie skreczy i świetnych bitów i nigdy mnie nie zawiodłeś. Przede wszystkim jednak, prywatnie jesteś dobrym człowiekiem i koleszką… Piona bracie…

- Hukos -

djchill

Dj Fejm to jeden z najlpeszych. Ma szeroki zakres skillsów i wyrafinowany gust muzyczny. Należy sprawdzić go kiedy tylko możesz! Peace.

- dj chill -

pyskaty-rap

Pracowałem z wieloma Dj’ami. Fejm to marka sama w sobie. Studio czy koncert, to co chcesz. Ogromny props mordo. AS fo life!

- Pyskaty -

jopel-step-records-bialysto

Zawsze bawię się najlepiej na imprezach Mojego człowieka Dja Fejma – zawsze kiedy stawał za deckami dziewczyny ochoczo – jak zaczarowane stawiały się na parkiecie – jakby ktoś miał zaraz na nim sprawdzać obecność.

- Jopel -

matys

Fejmik to człowiek orkiestra, gra imprezy, klepie bity i robi zajebiste skrecze. Mimo, że jest na scenie tyle lat, nie zapomina o młodych i zawsze wyciągnie pomocną dłoń, props.

- Matys -

esdwa

Fejm.. Cóż, może urodziwy nie jest, ale imprezy wspólnie gra się w pytkę, na luzie i bez spinek. I ludzie skokliwi i klimat fajny.

- dj.es2, hip hopera, alco dudes -

kala

Fejm zawsze super !!! Świetne skrecze, świetne bity, świetne imprezy !!! Do zobaczenia na nastepnym koncercie !!!

- Kala -

tomiko

Bardzo solidna firma, skrecze na najwyższym poziomie, oby tak dalej pozdrawiam.

- Tomiko -

wsm

Dj Fejm to ziom i skrecze na najwyższym poziomie. Pozdro Bro!

- Miszkers WSM -