Produkcje

Produkcje Hip-Hop Rap Białystok Dj Fejm Bity Skrecze Sety taneczne

Bity

Tworzeniem muzyki i układaniem rozrzuconych dźwięków w całość zajmuję się właściwie od początku mojej działalności. Obecnie staram się samodzielnie generować, edytować i układać wszelkie linie melodyczne, basowe oraz perkusyjne. Z założenia bas ma być tłusty, a perkusja wyraźna.

 

 

Skrecze

Zajmując się szeroko pojętym tworzeniem muzyki przychodzi czas na gościnne udzielanie się na płytach zaprzyjaźnionych artystów. Zawsze staram się zaznaczyć swoją obecność w niebanalny i charakterystyczny sposób.

 

Będąc wokalistą, odbiorcy mogą Cię rozpoznać po głosie. W przypadku dj-a nie jest to już takie proste. Aby wyraźnie zaznaczyć swój wkład w dany utwór, zawsze stawiam sobie wysoko poprzeczkę.

 

Sprawdź teledyski, do których się dograłem

 

Moje instrumentarium

  • 2 x Reloop 6000 Mk6s
  • Mikser Ecler HAK 360
  • Winyle
  • Laptop
  • Serato

 

Sety do układów tanecznych

Od kilku lat współpracuję ze szkołami tańca przy aranżacji setów pod układy taneczne. Partie tworzone są najczęściej od podstaw, czyli doboru utworów, linii perkusyjnej, uwzględnienia charakteru tańca oraz zamysłu konkretnej choreografii. Układanie takiego seta opiera się o edycję i obróbkę ścieżek audio, dokładne umiejscowienie ich w czasie i uzupełnienie efektami. Staram się, aby każdy układ był wyraźny i oddawał ducha danej kompozycji.

 

Najczęściej można usłyszeć moje produkcje podczas występów grup: Kolor, Archeo, Grupa Przejściowa – reprezentujące Studio Działań Kreatywnych Danceoffnia z Białegostoku.

 

 

Booking

dj.fejm@gmail.com

Propsy

non

Jeden z najlepszych dj-ów, z którym miałem przyjemność współpracować.

- egon NON -

prakits-323-studio-ste-reco

Dj Fejm jest zawodowcem.Miałem okazję z tym gościem zagrać kilka imprez na żywo i była to czysta przyjemność. Poza tym wyprodukował kilka sztosów więc mówiąc w skrócie – zdolna bestia. pozdro

- Praktis -

jopel-step-records-bialysto

Zawsze bawię się najlepiej na imprezach Mojego człowieka Dja Fejma – zawsze kiedy stawał za deckami dziewczyny ochoczo – jak zaczarowane stawiały się na parkiecie – jakby ktoś miał zaraz na nim sprawdzać obecność.

- Jopel -

poszwix-fabula-bialystok-ra

Zajebisty DJ jak i kolega. Najlepsza muzyka na imprezach… Polecam tego człowieka…

- Poszwix Fabuła -

wsm

Dj Fejm to ziom i skrecze na najwyższym poziomie. Pozdro Bro!

- Miszkers WSM -

wojdan-wjdn-rap-bialystok

Pelen profesjonalizm. Dj Fejm zawsze godny polecenia.

- WJDN -

tomiko

Bardzo solidna firma, skrecze na najwyższym poziomie, oby tak dalej pozdrawiam.

- Tomiko -

dla siebie i dla swoich

Dobry ziomuś, zajebisty dj, zajebista współpraca. Pozdrówki.

- SB Dla Siebie i Dla Swoich -

maxim-bialystok-rap

Fejm to DJ, z którym na koncertach MC czuje się nadzwyczaj pewnie. Nie zapominajmy o imprezach, na których zawsze jest najlepszy klimat. Cuty, skrecze, bity – wszystko na najwyższym poziomie. BSTOK jak LA!

- Maxim -

kala

Fejm zawsze super !!! Świetne skrecze, świetne bity, świetne imprezy !!! Do zobaczenia na nastepnym koncercie !!!

- Kala -

hukos

Współpracujemy już wiele lat zarówno na koncertach, jak i w zakresie skreczy i świetnych bitów i nigdy mnie nie zawiodłeś. Przede wszystkim jednak, prywatnie jesteś dobrym człowiekiem i koleszką… Piona bracie…

- Hukos -

cira

DJ Fejm to nie tyle mój dj, co serdeczny ziom. Współpracujemy od wielu lat i nie przypominam sobie jakiejś scysji czy przypałowych akcji. Zrobiliśmy wspólnie Taśmociąg (mixtape). Dobry dj, producent i kumpel.

- Cira -

esdwa

Fejm.. Cóż, może urodziwy nie jest, ale imprezy wspólnie gra się w pytkę, na luzie i bez spinek. I ludzie skokliwi i klimat fajny.

- dj.es2, hip hopera, alco dudes -

fu

Propsy od Fu z Wwa Dj Fejm McFly wymiata szacun!!!

- FU -

bezczel-slowo-honoru-bialys

Dj Fejm zawsze na propsie. Bity, skrecze, cuty i imprezy na najwyższym poziomie.

- Bezczel -

pyskaty-rap

Pracowałem z wieloma Dj’ami. Fejm to marka sama w sobie. Studio czy koncert, to co chcesz. Ogromny props mordo. AS fo life!

- Pyskaty -

wojtas

Fejm od zawsze i na zawsze na propsie, jest zajebisty jako człowiek, ziomek, dj i świetnie się z nim współpracuje. Stworzyliśmy razem kozacki krążek i mam nadzieję, że nie ostatni. Bez wahania go polecam, na pewno nie zawiedzie!

- Wojtas WSM -

lady

Dzieki, że zaraziłeś mnie muzyką. Jestem wdzięczna, że mogłam się uczyć od takiego Wirtuoza Muzycznego. W sumie to jesteś moim „muzycznym Stwórcą”. Dużo Ci zawdzięczam. Granie imprez z Tobą to czysta przyjemność.

- Dj Lady Delicious -

matys

Fejmik to człowiek orkiestra, gra imprezy, klepie bity i robi zajebiste skrecze. Mimo, że jest na scenie tyle lat, nie zapomina o młodych i zawsze wyciągnie pomocną dłoń, props.

- Matys -

djchill

Dj Fejm to jeden z najlpeszych. Ma szeroki zakres skillsów i wyrafinowany gust muzyczny. Należy sprawdzić go kiedy tylko możesz! Peace.

- dj chill -

magadalena

Podziwiam za pomysłowość i mega kreatywność. Idealny dj do współpracy przy tworzeniu dobrych skreczy :) propsy

- Magdalena Surwiłło instruktor tańca -